КОНФЕРЕНЦІЯ

ПРОГРАМА

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДОПОВІДАЧІ

КОНТАКТИ

ПАРТНЕРИ

Христина Кузнецова

СEO Даталaб Агро

 

Христина є співзасновником і директором компанії Даталаб Агро Україна. Компанія розробляє і впроваджує професійні ІТ продукти для агро сектора. Христина з відзнакою закінчила магістратуру Болонського університету за спеціальністю – Рослинництво. Навчалася за обміном у Технічному Університеті Мюнхена та проходила професійні стажування у Німеччині, Австрії і Швейцарії. Під час навчання на бакалавраті два роки працювала  в Інституті фізіології рослин і генетики, у відділі біохімії фотосинтезу. По закінченню навчання пів року перебувала Шанхаї, в R&D BiotechLabs, де відповідала за розробку продукту. Христина приймає активну участь у діяльності ГО Agroreforms, проект «Дерегуляція проти корупції». Вільно володіє англійською, німецькою та італійською. Є автором чотирьох наукових публікацій. Зацікавлена питаннями регіонального розвитку та впровадженням інформаційних технологій у сільському господарстві.

 

Тема доповіді: "IoT рішення для садівництва і ягідництва​"

 

Тези доповіді:

У нашому проекті ми прагнемо об'єднати дані, які генерується різними «речами» в сільському господарстві в єдину систему, доступну з будь-який час з будь-якої точки і приносять користь фермеру.

 

Під час презентації Даталаб Агро представить нову лінійку продуктів / послуг в області IoT для садівництва. Ми поговоримо про такі розробки як електронні пастки для шкідників, метеостанції і датчики грунту, експертні моделі для оптимізації врожаю і Google окуляри для фермерів.

 

Ми також поділимося досвідом впровадження IoT на фермах і успіхами пілотних господарств."

 

 

EN

UA